»موضوعات
قال رسول الله (ص) : إنی بعثت لأتمم مکارم الأخلاق:
مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت دانش پژوه می پذيرد

مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت دانش پژوه می پذيرد

معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت: مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت درمقطع کار‌شناسی ارشد از میان برادران طلبه در چهار رشته دانش پژوه می‌پذیرد.

دکتر حسین رکن‌الدینی در گفت و گو با خبرگزاری«حوزه»  از پذیرش دانش‌پژوه در موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت خبرداد و اظهار داشت: مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از بین برداران طلبه سطح۲ حوزه علیمه در رشته‌های “اخلاق کاربردی”، “راهنمایی و مشاوره”، “روان‌شناسی اسلامی” و “تربیت اخلاقی” دانش پژوه می‌پذیرد.

معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: آزمون اختصاصی پذیرش مقطع تحصیلی کار‌شناسی ارشد موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت، با مجوز دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دانش‌پژوهان این مؤسسه از بین طلاب ممتاز حوزه‌های علمیه سراسر کشور انتخاب می‌شوند، خاطر نشان کرد: بر اساس مصوبه هیئت امنای موسسه اخلاق و تربیت، طی دوره تحصیلی مقطع کار‌شناسی ارشد هیچ‌گونه شهریه تحصیلی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانش‌پژوهان اخذ نمی‌شود.

رکن الدینی با اشاره به اینکه زمان ثبت نام آزمون از ۲۲ آذرماه الی ۲۲ دی‌ماه سال جاری است، تصریح کرد: مرحله اول پذیرش آزمون کتبی است که دوم اردیبهشت ماه سال ۹۵ و مصاحبه شفاهی نیز در تیر و مردادماه همین سال برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه ثبت نام این موسسه به نشانی ueae.ir مراجعه و یا با شماره ۳۲۹۳۰۶۲۰ تماس حاصل کنند.

معاون آموزش مؤسسه اخلاق و تربیت افزود: مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت از سال ۱۳۹۰ به همت جمعی از فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به کار کرد و تا کنون با برگزاری ۴ دوره آزمون اختصاصی موفق به جذب قریب به ۲۰۰ دانش‌پژوه مقطع کار‌شناسی ارشد شده است.

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “مؤسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت دانش پژوه می پذيرد”

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
قالب وردپرس